Zámek v Mikulově, jeskyně na Turoldu, Aqualand Moravia

První prázdninový výjezd našeho krajánka je za námi. Tentokrát nás kolega Vlasta Suk zavedl na krásnou jižní Moravu, kde objevil spoustu zajímavostí a krásných míst, která určitě stojí za návštěvu.

Vlasta Suk začal svou cestu na zámku v Mikulově. Tento nádherný zámek nabízí návštěvníkům bohatou historii, krásné zahrady a skvělý výhled na okolní krajinu. Mikulovský zámek je ideálním místem pro milovníky historie a architektury.

Další zastávkou byly Jeskyně na Turoldu. Tato přírodní krása je skvělým místem pro dobrodružné duše a milovníky přírody. Jeskyně nabízejí fascinující podzemní svět, který potěší jak děti, tak dospělé. Prohlídka těchto jeskyní je skvělým zážitkem, který vás zavede do tajemného podzemí.

Putování zakončil v Aqualandu Moravia v Pasohlávkách. Tento moderní aquapark je perfektním místem pro letní osvěžení a zábavu. Návštěvníci si mohou užít různé tobogány, bazény, relaxační zóny a mnoho dalších atrakcí. Aqualand Moravia je skvělým místem pro rodiny s dětmi i pro ty, kteří hledají trochu adrenalinu.

Sledujte putování blanického krajánka

Putování blanického krajánka můžete sledovat na www.radioblanik.cz a těšit se na další zajímavé reportáže. Vlasta Suk se na další cestu chystá zase ve čtvrtek, takže nezapomeňte sledovat naše stránky a sociální sítě, abyste byli v obraze o všech jeho dobrodružstvích.