Zámek Konopiště, pivovar Ferdinand, Tlapkoland

Také dnes za vámi vyrazil náš krajánek Petr Brožík.

Zámek Konopiště První zastávkou jeho cesty byl nádherný Zámek Konopiště. Zde se setkal s vedoucí provozu, paní Petrou Boháčovou, která mu prozradila zajímavosti a příběhy tohoto historického místa. Těšíme se, že se spolu s některými z vás uvidíme už 25. května na oslavách 25. narozenin Rádia Blaník právě na Konopišti. Na koncertě vystoupí plejáda hvězd české hudební scény, včetně legendárních kapel a umělců jako Boney M s Liz Mitchell, Michal David, Lucie Bílá, No Name, Olga Lounová, Anna K., Michal Hrůza, Monika Absolonová, O 5 a Radeček, Petr Kolář, Vojta Nedvěd, Standa Hložek, Jakub Smolík a Michal Šindelář. Přijďte s námi oslavit tento významný jubilejní den plný hudby a radosti!

Pivovar Ferdinand Další zastávkou byl Pivovar Ferdinand, kde Petr ochutnal tamní výtečné pivo. Pivovar Ferdinand je známý svou tradiční výrobou a vynikající kvalitou piva, které si získalo srdce mnoha pivních nadšenců. Petr si pochutnal na různých druzích piva a prohlédl si proces vaření, který stojí za každým douškem tohoto lahodného nápoje.

Tlapkoland – psí hotel a školka Petrův den zakončil návštěvou Tlapkolandu, psího hotelu a školky. Tlapkoland nabízí ideální péči a komfort pro naše čtyřnohé přátele. Zde se psi mohou těšit na příjemné prostředí, spoustu zábavy a odbornou péči. Petr se setkal s personálem a zjistil, jak je o pejsky postaráno, a měl možnost si prohlédnout, jak se v Tlapkolandu psíci mají.

Petr Brožík opět přinesl radost a zajímavé zážitky z našich krásných míst. Připojte se k němu na jeho dalších dobrodružstvích a objevujte s námi krásy naší země!