Náchodsko

Náš milovaný blanický krajánek a nesmírně šarmantní moderátor Vlasta Suk včera opět vypravil za vámi na romantickou cestu plnou dobrodružství a objevování krásného Náchodska ve Východních Čechách. Jeho první zastávkou byl malebný Hronov, kde se v srdci města nachází dům, který kdysi obýval slavný český spisovatel Alois Jirásek. Tento domov, od května přístupný veřejnosti, skrývá nejen historické poklady, ale i atmosféru, která inspirovala Jiráska k vytváření svých literárních děl.

Poté Vlasta zamířil do Vršovky, kde se rozprostírá zábavní park Za Humny. Zde si mohl užít vzrušujících atrakcí a procházek v nádherné přírodě. Nejenže se tu mohl vzdát každodenních starostí, ale také si mohl užít nezapomenutelné chvíle s partnerem či partnerkou.

A nakonec nás pozval do romantických Bělovských lázní, kde jsme se mohli společně ponořit do světa odpočinku a relaxace. Zde jsme si mohli dopřát lázeňské procedury, wellness ošetření a romantické večery u svíček. Tyto lázně, s atmosférou plnou klidu a pohody, jsou ideálním místem pro uvolnění a obnovení síly v objetí své lásky.