Zámek Třebešice, Ranč Licoměrsko a cvičiště psů Hájenka Čensko

Romantický výlet s blanickým krajánkem: Zámek Třebešice, Ranč Licoměrsko a cvičiště psů Hájenka Čensko

Blanický krajánek vás zve na romantickou cestu po třech kouzelných místech. Petr Brožík tentokrát navštívil Zámek Třebešice, Ranč Licoměrsko a cvičiště psů Hájenka Čensko, aby vám přinesl inspiraci na nezapomenutelný výlet plný lásky, dobrodružství a roztomilých čtyřnohých přátel.

Zámek Třebešice: Romantika uprostřed historie

Zámek Třebešice, perla středočeského kraje, je dokonalým místem pro milence toužící po romantickém úniku. Procházejte se ruku v ruce po nádherném parku, kde vás obklopí vůně květin a zpěv ptáků. Historické interiéry zámku, plné uměleckých děl a starožitností, vás přenesou do jiné éry. Nechte se unést atmosférou minulosti a představujte si, jak zde kdysi žily šlechtické rodiny. Zámek často hostí různé kulturní akce a výstavy, které mohou být ideálním zpestřením vašeho romantického dne.

Ranč Licoměrsko: Láska v sedle

Pro ty, kdo milují přírodu a koně, je Ranč Licoměrsko jako stvořený. Představte si, jak společně cváláte přes malebné louky a lesy, zažíváte dobrodružství v rytmu klapotu koňských kopyt. Ranč nabízí romantické vyjížďky při západu slunce, kde můžete obdivovat krásy krajiny a cítit svobodu jako nikdy předtím. Po dni stráveném v sedle si můžete odpočinout v útulných chatkách, kde vás obklopí atmosféra divokého západu. Večer zakončete u táboráku, s kytarou a pod hvězdami.

Cvičiště psů Hájenka Čensko: Společné radosti s vaším čtyřnohým přítelem

Pokud jste párem, který miluje své psy, cvičiště psů Hájenka Čensko nabízí dokonalé místo pro zábavu a společné aktivity. Pod vedením zkušených trenérů si můžete vyzkoušet agility nebo poslušnost a užít si radost z úspěchů vašeho chlupatého miláčka. Prožijte krásné chvíle v přírodě, kde můžete sledovat, jak se váš pes učí nové triky a dovednosti. Společné aktivity vás ještě více sblíží a posílí váš vztah.